in ,

Denizcilik Şirketleri ve Özgeçmiş

                    DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE  STAJ BAŞVURULARI İÇİN                      DENİZCİLİK  ŞİRKETLERİ VE ÖZGEÇMİŞ ŞABLONU 

Denizcilik sektöründe diğer sektörlere nazaran staj bulmak, stajları zamanında tamamlamak biraz daha zor olmaktadır. Bu zorluklar öğrencileri psikolojik ve fiziksel anlamda yıpratabilmektedir. Tüm bu şartlar göz önüne alındığında sektörümüz içinde staj problemleri pandemi dönemi boyunca daha da artmıştır. Küresel anlamda zorlu geçen bu süreçte öğrenciler ayrıca staj konusunda zorluklar yaşamaktadır. Stajların yapılamaması neticesinde öğretim dönemleri uzayabilmektedir.

Bu amaçla denizcilik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin bir listesini yaparak öğrencilerin daha fazla şirkete ulaşmasının faydalı olacağını düşünerek bir çalışma gerçekleştirdik. Ayrıca şirketlere iletilecek özgeçmişler hakkında da bir çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmada amacımız denizci öğrencilerin özgeçmişleriyle kendilerini doğru bir şekilde ifade edebilmelerine yardımcı olmaktır. Genel bir perspektif ile özgeçmiş içerisinde yer alması gereken kısımları açıklamaya çalıştık.

Staj ve iş arayışı içinde olan arkadaşlarımıza, kardeşlerimize ve değerli büyüklerimize faydalı olması dileğiyle. Çalışmada yer alan şirketlere web adresleri ve mail adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Çalışmada emeği geçenlere teşekkür ederiz

DARGEB Yönetim Kurulu

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE STAJ BAŞVURULARI İÇİN ÖZGEÇMİŞ ŞABLONU

Dip not : Özgeçmiş üzerinde de dikkat edilmesi gereken hususlar ayrıca belirtilmiştir. Okumanız tavsiye olunur. Sizlerin daha rahat şekilde düzenleme yapabilmesi için şablonlar oluşturulurken  farklı özgeçmişlerden alıntılar yapılmıştır. Özgeçmiş konusunda sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğrudan drive klasöründeki word dosyasını indirerek üzerinde değişiklik yapınız. Drive üzerinde görüntülemede uyumsuzluklar olabilir. 

Bu kısımdan özgeçmiş hakkındaki bilgilere ve şablonlara ulaşabilirsiniz. 

İndir “DARGEB- ÖZGEÇMİŞ ÇALIŞMASI VE ŞABLONU” 1HkcGgZMlGFTNYUsZMMhT4puULB3MtBWo – 4199 defa indirildi – 231,40 KB

DENİZCİLİK ŞİRKETLERİ

Bu kısımdan şirketler listesine ulaşabilirsiniz.

İndir “DARGEB- DENİZCİLİK ŞİRKETLERİ” view – 5615 defa indirildi – 70,78 KB

İçindekiler:

Tersahane Stajı İçin Şirketler
Acente Şirketleri
Limanlar ve Marinalar
Broker Şirketleri
Açık Deniz Stajı İçin Şirketler
Sörveyör Şirketleri

Yazar Armada Talha MINIK

Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı
Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi Mekatronik bölümünden 2015 yılında okul birincisi olarak mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik fakültesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliğindne 2021 yılında mezun oldu. Piri Reis Üniversitesi Gemi Brokerlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi Çift anadal programı Endüstri mühendisliği bölümünde öğrenimini sürdürmektedir. DARGEB Denizci Öğrenciler Birliği kurucu ortaklığını yapmaktadır. Bir çok sivil toplum çalışmasında, öğrenci kulüplerinde aktif görev almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı, İş Kulübü Lideri Medine ATEŞ TORUN ile “ETKİLİ CV HAZIRLAMA”

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU